آموزش حذف اکانت اینستاگرام Instagram دیلیت اکانت اینستاگرام

آموزش حذف اکانت اینستاگرام Instagram دیلیت اکانت اینستاگرام

5 / 5.00
[ 1 رای ]

آموزش حذف اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام instagram

delete account instagram

تا به حال اسم آموزش حذف اکانت اینستاگرام رو شنیده اید که اگر میخواهید به طور کلی اکانت خود رو برای همیشگی حذف کنید باید پست دیلیت اکانت اینستاگرام همراه باشید که آموزش تصویری رو برای کاربران عریز گذاشته ایم یک مختصر درباره اینستاگرام توضیح دهیم یک برنامه ای بسیار قوی و امنیت در زمینه اشتراک گذاری فیلم و عکس و و در زمینه افکت گذاری میباشد.

آموزش حذف اکانت اینستاگرام Instagram دیلیت اکانت اینستاگرام

توجه در مورد کاربرانی که دیلیت اکانت اینستاگرام میزنند :

<ابتدا باید آخرین نسخه اینستاگرام رو دانلود نمایید>

دقت داشته باشید که هنگامی که میخواهید حساب کاربری خود را در اینستاگرام پاک کنید همه ی چیز هایی که در داخل اینستاگرام شامل فیلم و عکس و دایرکتوری و برخی از موارد دیگر به طور کلی حذف خواهد شد پس این نکته بسیار مهم است توجه نمایید.

بریم آموزش حذف حساب کاربری اینستاگرام :

برای دیدن سایت رسمی دیلیت اکانت ابنستاگرام کلیک کنید

سایت رسمی دیلیت اکانت اینستاگرام

بعد از وارد شدن به داخل سایت نام کاربری و پسورد رو بزنید.

بعد از اینکه وارد حساب خود شدید باید فلشی که به سمت گزینه نشون دادیم رو کلیک کنید و گزینه آخری رو انتخاب کنید چون اون گزینه بهتر است برای دیلیت اکانت اینستاگرام.

و طبق تصویر بالا که که گفیتم اول گزینه رو انتخاب کنید و بعد رمز حساب کاربری خودتون رو دقیق وارد نمایید و بر روی گزینه delete my account instagram کلیک کنید.

در تصویر پایینی که نگاه کنید بالا با رنگ قرمز دورش خط کشیده ام که این پیام میگوید ایا مطمعن هستید حساب کاربری اینستاگرام خود را پاک کنید شما باید

گزینه ی ok رو بزنید تا آموزش رو به طور کامل انجام بدیم.

و بعد از زدن گزینه برای شما پیغام انگلیسی به نام your account has been removed یعنی اینکه حساب کاربری شما با موفقیت حذف شد انشاله از این آموزش بهره ببرید پس با آموزشکده فور موبایل همراه باشید.

دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.